FREDERIQUE CONSTANT FC-220MS3B6B

950.00

Brendi FREDERIQUE CONSTANT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 36 mm
Gjinia Femra
Lloji i mekanizmit FC-220
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 5 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%