FREDERIQUE CONSTANT FC-206MPWD1S6B

950.00

Brendi FREDERIQUE CONSTANT
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 30 mm
Gjinia Femra
Lloji i mekanizmit FC-206
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Metal
Rezistenca e ujit 3 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%