fbpx
Sale!

FOSSIL ME3154

249.00 174.30

Brendi FOSSIL
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 48 mm
Gjinia Meshkuj
Lloji i mekanizmit Kuarc
Materiali i kornizës Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lekure
Rezistenca e ujit 5 ATM

In stock

SKU: ME3154 Categories: , , Tag:

Description

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Diametri 48 mm
Brendësia E zezë dhe tranpasrente
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I lekures
Ngjyra e rripit E kafte
Rezistente ndaj ujit 50 metra

Additional information

Gjinia