FOSSIL ME3154

249.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiFossil
Garancioni2 vite
Diametri48 mm
BrendësiaE zezë dhe tranpasrente
GjiniaMeshkuj
MaterialiMetal
RripiRrip I lekures
Ngjyra e rripitE kafte
Rezistente ndaj ujit50 metra
BrendiFOSSIL
Garancioni2 vite
Diametri i kornizës48 mm
GjiniaMeshkuj
Lloji i mekanizmitKuarc
Materiali i kornizësÇelik I pandryshkur
Materiali i rripitLekure
Rezistenca e ujit5 ATM

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

BrendiFossil
Garancioni2 vite
Diametri48 mm
BrendësiaE zezë dhe tranpasrente
GjiniaMeshkuj
MaterialiMetal
RripiRrip I lekures
Ngjyra e rripitE kafte
Rezistente ndaj ujit50 metra
Lloji i Produktit

Orë

Gjinia

Meshkuj

Diametri i kornizës

Lloji i xhamit

Mineral

Mekanizmi

Automatik

Garancioni

2 vite

Materiali i rripit

Mund të ju pëlqejnë edhe..