FOSSIL ME1122

189.00

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Gjerësia 45 mm
Gjatësia 15 mm
Brendësia E kaftë
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I lëkurës
Rezistenca e ujit 50 metra
Ngjyra e rripit E kaftë

1 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%