Zbritje!

FOSSIL JR1356

189.00 132.30

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 50 mm
Gjatësia e rripit 24 mm
Gjinia M
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Ngjyra e rripit E zezë
Rezistenca e ujit 5 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%