Zbritje!

FOSSIL FS5554

119.00 83.30

 

Brendi FOSSIL
Gjinia Meshkuj
Diametri 44mm
Rripi Lëkurë
Ngjyra e Rripit E Kaft me të Kaltër
Lëvizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 5 ATM
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Kaltërt

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%