FOSSIL FS5529

159.00

Brendi Fossil
Gjinia Meshkuj
Diametri 44mm
Rripi Lëkure
Ngjyra e Rripit E Kafte
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Kafte
Kronograf dhe Date Po

1 in stock

SKU: FS5529 Categories: , , Tag: