Zbritje!

FOSSIL FS5448

139.00 97.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Diametri 44 mm
Brendësia E kalter e mbyllur
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I lekures
Ngjyra e rripit E kalter e mbyllur
Rezistente ndaj ujit 50 metra
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%