Zbritje!

FOSSIL FS5241

159.00 111.30

Brendi Fossil
Gjinia Meshkuj
Diametri 44mm
Rripi Lëkure
Ngjyra e Rripit E Kafte
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Zezë
Kronograf Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%