Zbritje!

FOSSIL ES4638

149.00 104.30

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 32 mm
Gjatësia e rripit 16 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i Rripit Acetat
Ngjyra e rripit E kaftë
Rezistenca e ujit 3 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%