Zbritje!

FOSSIL ES4627

149.00 104.30

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 36 mm
Gjatësia e rripit 14 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Çelik I pandryshkur
Ngjyra e rripit E hirtë
Rezistenca e ujit 3 ATM

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%