Zbritje!

FOSSIL ES4420

129.00 89.00

 

Brendi FOSSIL
Gjinia Femra
Diametri 35 mm
Rripi Lekurë
Ngjyra e Rripit E Kaftë
Lëvizjet Kuarc
Rezistenca ndaj ujit 5 ATM
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Kaftë me detaje Rozë

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%