Zbritje!

FOSSIL ES4390

129.00 90.30

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 30 mm
Brendësia E bardhe
Gjinia Femra
Materiali Metal
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit E argjendit
Rezistente ndaj ujit 30 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%