Zbritje!

FOSSIL ES4366

149.00 104.30

Brendi Fossil
Gjinia Femra
Diametri 34mm
Rripi Mesh
Ngjyra e Rripit Ari
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Bardhe

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%