BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

FOSSIL ES4341

119.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

 
BrendiFOSSIL
GjiniaFemra
Diametri35mm
RripiCelik i Pandryshkur
Ngjyra e RripitArgjend
LëvizjetKuarc
Rezistenca ndaj ujit5 ATM
Materiali i RrethitCelik i Pandryshkur
Mbrendësia/DialE Bardhë
 

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.