Zbritje!

FOSSIL ES4331

119.00 83.30

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 34 mm
Gjatësia e rripit 16 mm
Gjinia F
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Rrjetë/Qeliku
Ngjyra e rripit E hirtë
Rezistenca e ujit 3 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%