Zbritje!

FESTINA F20334/2

99.00 69.30

Brendi Festina
Garancioni 2 vite
Diametri 32 mm
Brendësia E kaltër me gur swarovski
Gjinia Femra
Materiali Metal
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E kaltër
Rezistente ndaj ujit 50 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%