BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

FESTINA F16719/2

99.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiFestina
Garancioni2 vite
Gjerësia37 mm
Gjatësia9 mm
BrendësiaE zezë
GjiniaFemra
MaterialiÇelik I pandryshkur me gurë të çmuar
RripiRrip I metalit
Rezistenca e ujit50 metra
Ngjyra e rripitE argjendit

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.