APLIKO KUPON KODIN "SUMMERSALE" NË FAQEN E KARTËS DHE PËRFITO NGA ZBRITJA VERORE.

ERMENEGILDO ZEGNA EZ5136/V 001

240.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.