EMPORIO ARMANI AR9114

469.00 328.30

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Brendi Emporio Armani
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 43mm dhe 27mm
Gjerësia e rripit N/A
Gjinia Femra dhe Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 3 ATM

Kosto e Transportit: Të gjitha porositë mbrenda Kosovës janë FALAS pa marrë parasysh vlerën e produktit apo madhësinë e dërgesës.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Mund të ju pëlqejnë edhe..