Zbritje!

EMPORIO ARMANI AR9042

479.00 335.30

Brendi Emporio Armani
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 40 mm dhe 32 mm
Gjerësia e rripit N/A
Gjinia Meshkuj,Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 3 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%