EMPORIO ARMANI AR9042

479.00 335.30

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Brendi Emporio Armani
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 40 mm dhe 32 mm
Gjerësia e rripit N/A
Gjinia Meshkuj,Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 3 ATM

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..