Zbritje!

EMPORIO ARMANI AR2477

279.00 195.30

Brendi Emporio Armani
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Argjend
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Argjend
Dimensioni 43 mm
Gjeresia e rripit 22 mm
Rezistenca e ujit 30 m
Xhami Mineral
Data Po

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%