Zbritje!

EMPORIO ARMANI AR11227

279.00 195.30

Brendi Emporio Armani
Gjinia Meshkuj
Diametri 43mm
Rripi Celik i Pandryshkur
Ngjyra e Rripit Silver
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Kalter e mbyllur

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%