Zbritje!

EMPORIO ARMANI AR11225

279.00 195.30

Brendi Emporio Armani
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 32 mm
Gjerësia e rripit 14 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 3 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%