Zbritje!

EMPORIO ARMANI AR11217

199.00 139.30

Brendi Emporio Armani
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Kalter
Materiali i rripit Silikon
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit E Kuqe
Diametri 44 mm
Gjatesia e rripit 23 mm
Rezistenca ndaj ujit 5 ATM
Xhami Mineral
Data Po

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%