Zbritje!

EMPORIO ARMANI AR11197

329.00 230.30

Brendi Emporio Armani
Gjinia Femra
Diametri 32mm
Rripi Celik i Pandryshkur
Ngjyra e Rripit Rose Gold
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 30m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%