Sale!

EMPORIO ARMANI AR11161

279.00 195.30

Brendi Emporio Armani
Garancioni 2 vite
Gjinia Meshkuj
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit Argjend dhe Rose Gold
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Argjend
Dimensioni 46 mm
Gjeresia e rripit 20 mm
Rezistenca e ujit 30 m
Xhami Mineral

1 in stock

Categories: , , Tag: