Zbritje!

CASIO EDIFICE EFR-568D-2AVUEF

175.00 140.00

Brendi Casio
Garancioni 2 vite
Gjerësia e kornizës 45 mm
Gjatësia e kornizës 12 mm
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik
Rripi Çelik
Ngjyra e rripit E hirtë
Rezistenca e ujit 50 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%