Zbritje!

DKNY NY2798

149.00 104.30

Brendi DKNY
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 21mm x 24mm
Gjerësia e rripit 12 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 5 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%