Zbritje!

DKNY NY2725

99.00 69.30

Brendi DKNY
Garancioni 2 vite
Diametri 34 mm
Brendësia E bardhe
Gjinia Femra
Materiali Metal
Rripi Rrip I gomes
Ngjyra e rripit E bardhe
Rezistente ndaj ujit 30 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%