Zbritje!

DKNY NY2704

149.00 104.30

 

Brendi DKNY
Gjinia Femra
Diametri 34mm
Rripi Mesh
Ngjyra e Rripit E Zeze
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 50 atm
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Zeze

 

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%