Zbritje!

DKNY NY2641

119.00 83.30

 

Brendi Fossil
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 32 mm
Gjerësia e rripit 14 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Lëkurë
Rezistenca e ujit 5 ATM

 

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%