Zbritje!

DKNY NY2633

119.00 83.30

Brendi DKNY
Garancioni 2 vite
Diametri 34 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur rose gold
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E zezë
Rezistenca ndaj ujit 50 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%