BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

DKNY NY2626

179.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiDKNY
Garancioni2 vite
Diametri26 x 34 mm
BrendësiaE kaltër e mbyllur
GjiniaFemra
MaterialiÇelik I pandryshkur rose gold
RripiRrip I metalit
Ngjyra e rripitRose gold
Rezistenca ndaj ujit50 metra

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.