DKNY NY2624

179.00

Brendi DKNY
Garancioni 2 vite
Diametri 26 x 34 mm
Brendësia E bardhë
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur dy ngjyrësh
Rripi Rrip I metalit dy ngjyrësh
Ngjyra e rripit Argjend dhe rose gold
Rezistenca ndaj ujit 50 metra

2 in stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com