BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

DKNY NY2624

179.00 125.30

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

BrendiDKNY
Garancioni2 vite
Diametri26 x 34 mm
BrendësiaE bardhë
GjiniaFemra
MaterialiÇelik I pandryshkur dy ngjyrësh
RripiRrip I metalit dy ngjyrësh
Ngjyra e rripitArgjend dhe rose gold
Rezistenca ndaj ujit50 metra

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..