DIESEL DZ7397

429.00 300.30

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Diametri 57 mm
Gjerësia 14 mm
Brendësia E kaftë
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I metalit dhe lëkurës
Ngjyra e rripit E argjendit me te kafte
Rezistenca ndaj ujit 30 metra
Datë Po
Xhami Mineral
Kronograf Po

Kosto e Transportit: Të gjitha porositë mbrenda Kosovës janë FALAS pa marrë parasysh vlerën e produktit apo madhësinë e dërgesës.

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Mund të ju pëlqejnë edhe..