Zbritje!

DIESEL DZ5591

239.00 167.30

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 38 mm
Gjerësia e rripit 18 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Rrjetë/Çelik
Rezistenca e ujit 5 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%