Zbritje!

DIESEL DZ5590

199.00 139.00

 

Brendi Diesel
Gjinia Femra
Diametri 38mm
Rripi Lekure
Ngjyra e Rripit Pink
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 50m
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Zeze

 

 

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%