Zbritje!

DIESEL DZ5585

219.00 153.30

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Gjinia Femra
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Bardhe
Materiali i rripit Lekure
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit E Bardhe
Dimensioni 31 mm
Gjeresia e rripit 24 mm
Rezistenca e ujit 30 m
Xhami Mineral

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%