Zbritje!

DIESEL DZ5573

179.00 125.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Gjinia Femra
Levizjet Kuarc
Ngjyra e rripit E Zezë
Materiali i rripit Celik i Pandryshkur
Materiali i rrethit Celik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethit Rose Gold
Brendësia E Zezë
Madhesia e rrethit 38×44 mm
Rezistenca e ujit 5 ATM
Xhami Mineral
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%