Zbritje!

DIESEL DZ5567

199.00 139.30

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Diametri 38 mm
Brendësia Roze Gold
Gjinia Femra
Materiali Çelik i pandryshkur
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit Roze Gold
Rezistente ndaj ujit 50 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%