Zbritje!

DIESEL DZ5520

199.00 139.30

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Diametri 38 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Femra
Materiali Metal
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E zezë
Rezistente ndaj ujit 50 metra

Out of stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%