Zbritje!

DIESEL DZ5428

219.00 153.30

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Gjerësia 37 mm
Gjatësia 10 mm
Gjinia Femra
Materiali Çelik I pandryshkur
Rripi Rrip I metalit
Ngjyra e rripit E zezë
Rezistenca e ujit 50 metra

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%