Zbritje!

DIESEL DZ4504

259.00 181.30

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Diametri i kornizës 49 mm
Gjerësia e rripit 24 mm
Gjinia Meshkuj
Materiali Çelik I pandryshkur
Materiali i rripit Çelik I pandryshkur
Rezistenca e ujit 10 ATM

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%