Zbritje!

DIESEL DZ4463

269.00 188.30

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

Description

Brendi Diesel
Garancioni 2 vite
Diametri 53 mm
Brendësia E zezë
Gjinia Meshkuj
Materiali Metal
Rripi Rrip I lëkurës
Ngjyra e rripit E kaftë
Rezistente ndaj ujit 100 metra
Datë Po
Kronograf Po
PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%