Zbritje!

DIESEL DZ4342

259.00 181.30

 

Brendi Diesel
Gjinia Meshkuj
Diametri 49mm
Rripi Metal
Ngjyra e Rripit Ari
Lëvizjet Analoge
Rezistenca ndaj ujit 10 atm
Materiali i Rrethit Celik i Pandryshkur
Mbrendësia/Dial E Zeze
Kronograf Po
Date Po

 

In stock

TRANSPORTI BRENDA 48 ORËVE

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

PARTNERËT TANË
ias logo white

Rrjetet tona sociale

info@ias-ks.com

REGJISTROHUNI DHE PËRFITONI KUPONIN ME ZBRITJE DERI NË 50%