BLEJ ONLINE - TRANSPORTI FALAS

DIESEL DZ4342

259.00

Mundësi pagese me STARCARD deri në 6 këste.

 
BrendiDiesel
GjiniaMeshkuj
Diametri49mm
RripiMetal
Ngjyra e RripitAri
LëvizjetAnaloge
Rezistenca ndaj ujit10 atm
Materiali i RrethitCelik i Pandryshkur
Mbrendësia/DialE Zeze
KronografPo
DatePo
 

Koha e Dërgimit: Të gjitha dërgesat dorzohen në gjithë territorin e Kosovës në një kohë prej 24 – 48 orë (Përveq të dielave)  pas konfirmimit të stokut.

Jashtë Kosovës: Brenda 5 dite pune.

Mund të ju pëlqejnë edhe..

Përdoreni kodin "dhjetori20" dhe përfitoni 20% zbritje në blerjen e rradhës në porositë online.